מחקר ופיתוח – R&D

מרעיון למציאות

כשנדלקת המנורה בראש ועולה לכם רעיון, בעזרתנו אתם יכולים להוציא אותו מעולם הדמיון ולהפוך אותו למציאות.

אנו ב-Make-It מתמחים בפיתוח מוצרים מ-א' ועד ת'. חשוב לנו שהמוצר ישקף את החזון האישי שלכם ולכן תהליך הפיתוח מתבצע יד ביד בשיתוף ובשקיפות מלאה יחד איתכם.

פיתוח של רעיון מאפס הוא תהליך ארוך ומאתגר, אך הכרחי בכדי לייצר מוצר איכותי ונאה שתוכלו להציג בפני משקיעים ובעלי עסקים עד לחדירתו לשוק.

שלבי פיתוח המוצר

כאשר מדובר ברעיון מקורי או אב-טיפוס, הזמן קצר והמלאכה מרובה. אנו מובילים אתכם לכל אורך הדרך, ומבטיחים לפתח את המוצר יחד אתכם שלב אחר שלב. אנו מקפידים לשים לב לכל פרט ופרט ומספקים מוצר איכותי ושימושי, שעומד בתקנים המתאימים ויבוסס על מחקר מעמיק.

אתם מגיעים אלינו עם רעיון פורץ דרך ואנו מנתחים אותו ובוחנים היתכנות הן מהצד הטכני והן מהצד המסחרי.

אנו עורכים סקר שוק במידת הצורך, המסייע לנו לגלות מי הם המתחרים שלכם אם בכלל, מהן הדרישות הטכניות לפיתוח וייצור המוצר ומה יתרונות המוצר אל מול המתחרים.

לאחר מכן, נתייעץ עם עורכי פטנטים, מעצבים ומשווקים, ונערוך מספר בדיקות מקדימות, בכדי להגדיר את קו הייצור של המוצר שלכם:

  • מהלך העבודה ותהליך הייצור
  • פונקציונאליות וגימור
  • עיצוב המגדיר מה המוצר משדר, בהתאם לקהל היעד של המוצר
  • מערך השיווק היעיל ביותר לפרסום המוצר בשוק

אלו הן רק חלק מהמסקנות שנגיע אליהן בשלבי התכנון. ככל שתוכנית הפעולה תהיה יציבה וברורה יותר, כך תהליך הייצור עצמו יהיה חלק יותר, ויביא לתוצר מוגמר שמתלהבים ממנו.

לאחר שאישרתם כי אתם מרוצים משלבי התכנון, אנו ממשיכים לשלבי הביצוע. אנו עובדים יחד עם מעצבים תעשייתיים, המסייעים ליצור קונספט ראשוני למוצר. אנו נעזרים ביצירתיות ובטכניקות מתקדמות, במטרה להביא את תכנון המוצר לידי ביטוי במוצר המוגמר לעתיד. בנוסף, אנו בוחנים אספקטים כמו ויזואליות, פונקציונליות, חוויית המשתמש ועוד.

המעצבים התעשייתיים שלנו עובדים בשיתוף פעולה יחד עם הנדסאים, בכדי לוודא כי המוצר הסופי יהיה פונקציונלי ונטול תקלות. סיעור המוחין המשותף מבטיח כי תיהנו מתוצר אידיאלי, שנתפס על ידי שוק הצרכנים בהתלהבות רבה.

מעצבים תעשייתיים עובדים בשיתוף פעולה יחד עם הנדסאים, בכדי לוודא כי המוצר הסופי יהיה פונקציונלי ונטול תקלות. סיעור המוחין המשותף מבטיח כי תיהנו מתוצר אידיאלי, שנתפס על ידי שוק הצרכנים בעין יפה.

הגיע הזמן להפוך חלום למציאות. כעת, אנו מדליקים את מדפסות התלת-מימד וניגשים לעבודה. רוב הפעמים, נפיק מודל ראשוני של המוצר, להוכחת יכולת – POC, כך שנוכל לוודא כי הוא אכן מתאים לצרכים ולדרישות שהצבנו.

האב-טיפוס יודפס על ידי מדפסות תלת-מימד משוכללות ובהתאם לטכנולוגיות החדשניות ביותר. בזכות מדפסת התלת-מימד, תהליך הייצור הופך לפשוט וקל. בנוסף, אנו יכולים ליצור מספר גרסאות בזמן קצר.

שלב זה לעיתים דורש מספר איטרציות על מנת שמוכל להגיע לתכנון אופטימלי של המוצר והפקת מודל סופי.

זהו! המוצר מוכן לשימוש. כעת תוכלו להציג אותו בפני משקיעים או לפתח אותו למטרות ייצור המוני ושיווק.

חברת Make-It מתמחה בפיתוח וייצור של אב-טיפוסים. נוכל ללוות אתכם גם בתהליך יציאה לייצור המוני. אנו עובדים עם חברות מובילות במשק אשר יאפשרו לכם לייצר את המוצר בהיקפים רחבים יותר.

בואו נדבר

פרוייקטים

פרוייקט לדוגמה

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה. לורם איפסום

לצפייה בפרוייקט »